Lungo Irish Coffee

RAFINOVANÁ A VYVÁŽENÁ

Harmonické espresso s aroma irské kávy.


Odrůda Espresso
Velikost šálku

Stupně síly
1 2 3 4 5

Typ balení

16


CZK 149.00

* včetně daňové

O této kávě

Původ

Pečlivě vybraná indická arabika, dává této kávě lehce nasládlé vyznění. Vysoce kvalitní arabika ze Střední Ameriky pak decentní kyselost, která dokonale ladí s aroma irské kávy. Více informací v sekci Udržitelnost.

Pražení

Intenzivní proces pražení dává Espressu mírně pikantní aroma. Elegantní tělo a jemné mletí dává vyniknout vůni Irské kávy.

Aróma

Toto espresso bylo vyvinuto speciálně pro kombinaci s mlékem. Díky silnému pražení má káva nádech čokolády a karamelový dozvuk. Tip: použijte napěnovač na mléko cremesso.

Udržitelnost

Udržitelný požitek

Celý sortiment kávy Cremesso je certifikován podle standardu UTZ - celosvětového certifikačního programu pro udržitelnou produkci kávy. UTZ podporuje zodpovědnou a udržitelnou produkci kávy. Prioritou programu je zlepšení životních podmínek pěstitelů kávy pomocí školení v technikách pěstování a ekonomice. Výsledky jsou konstantní kvalita kávových zrn, stabilní produktivita a šetrné zacházení s přírodními zdroji.

Více informací o kávě s certifikátem UTZ

Seznamte se s výrobcem vaší kávy

U všech produktů Cremesso označených logem UTZ Certified můžete sledovat jejich původ až do samého začátku. Zadejte kód EAN a číslo L svého produktu.