LA LAGUNA HONDURAS

Krémová & Intenzivní

Nová limitovaná edice nabízí espresso plné chuti se silným pečeným aroma a intenzivním krémem.


Odrůda Specials
Velikost šálku

Stupně síly
1 2 3 4 5

Typ balení

16


CZK 165.00

* včetně daňové

"

LA LAGUNA HONDURAS LIMITOVANÁ EDICE

Nové silné espresso skvělého původu

 

La Laguna je jedním z celkem 27 vesniček, které tvoří okres Concepción del Norte v Hondurasu. Pěstování kávy je obživa většiny místních obyvatel. Jedna pětina kávy, kterou získáváme z honduranských plantáží, pochází odtud. Proto je pro nás La Laguna velmi důležitá. Pro zajištění stálé kvality a zvláštního chuťového zážitku jsou bobule pečlivě kontrolovány a sklízeny ručně. Nejvýraznějším rysem této speciální edice je však to, že 30 centů ceny kávy proudí zpět přímo k samotným farmářům kávy La Laguna, takže získají lepší cenu. Peníze také financují projekty v oblasti zdraví, infrastruktury a vzdělávání. Více o našem závazku v La Laguna se můžete dozvědět na této adrese: https://www.cremesso.com/la-laguna

O této kávě

Původ

La Laguna Honduras hrdě nese svůj původ svým jménem: Tato káva se vyrábí z ručně sklizených bobulí z oblasti La Laguna; části Concepción del Norte. Bobule se jemně sklízí v několika fázích sklizně. 100% fazole Arabica, certifikované UTZ, zajišťuje, že tato káva pocházející z originálu má nezaměnitelnou chuť.

Pražení

Středně pražená a jemně mleté bobule dávají kávě lehkou, dobře integrovanou kyselost. Kromě toho jsou naše kávová zrna pečena jemným a pomalým procesem pečení.

Aróma

Tato káva nabízí jemnou, ovocnou chuť, která je charakteristická pro jednozrnné kávy, čímž ještě více zdůrazňuje její krémovost. Její vůně připomíná směs hořké čokolády a sušených švestek.

Udržitelnost

Udržitelný požitek

Celý sortiment kávy Cremesso je certifikován podle standardu UTZ - celosvětového certifikačního programu pro udržitelnou produkci kávy. UTZ podporuje zodpovědnou a udržitelnou produkci kávy. Prioritou programu je zlepšení životních podmínek pěstitelů kávy pomocí školení v technikách pěstování a ekonomice. Výsledky jsou konstantní kvalita kávových zrn, stabilní produktivita a šetrné zacházení s přírodními zdroji.

DALŠÍ INFORMACE