13 DOBRÝCH DŮVODŮ, PROČ ZVOLIT CREMESSO

UDRŽITELNOST

Systém cremesso

11 výhod, které vás přesvědčí

Káva v profesionální baristické kvalitě i doma

S kapslovým kávovarem cremesso si i doma v kuchyni můžete připravit perfektní espresso jako od profesionála.

Tlak 19 barů pro dokonalou cremu

Při přípravě dokonalého espressa je nejdůležitějším kritériem tlak. Tlak 19 barů je u kapslových kávovarů považován za ideální hodnotu pro optimální průtok vody přes aromatickou čerstvou kávu v kapsli.

Zahřátí za 15 sekund

Pokud se bavíme o čase k dosažení provozní teploty, jsou kávovary cremesso nejrychlejší na trhu. To šetří váš čas při přípravě kávy, ale také snižuje náklady na energii. Kávovar je vám plně k dispozici za pouhých 15 sekund.

Kapsle bez obsahu hliníku

Kapsle cremesso se vyrábí z polypropylenu a mohou být proto jednoduše likvidovány s běžným domácím odpadem..

60 let zkušeností s pražením kávy

Společnost Delica AG, součást skupiny Migros Group, má bohaté zkušenosti se zpracováním kávy již několik desetiletí. 60 let kávu praží, mele a plní do spotřebitelských obalů ve městě Birsfelden poblíž Basileje.

Udržitelnost pro trvalý požitek z kávy

Vychutnávání kávy s čistým svědomím - celý náš sortiment je certifikován UTZ, že splňuje přísná ekologická, ekonomická a sociální kritéria. Certifikace umožňuje vyhledat, odkud káva pochází. Proč tedy nevyužít naši speciální aplikaci a nezjistit, odkud pochází právě vaše káva?

Aromasafe

Kapsle cremesso obsahují pečlivě vybrané směsi kávy. Kapsle jsou navrženy tak, aby dokonale ochránily aroma kávy a ta stále chutnala jako čerstvě namletá. V kapslích cremesso se tak skrývá více než 1 000 vůní. Díky tomu bude vaše ranní káva vždy prvotřídní.

Koncept Energy Save

Koncept Energy Save zajištuje maximální energetickou efektivitu. Zaručuje nejvyšší výkon a funkčnost s nejnižší možnou mírou spotřeby elektřiny. Spotřeba kávovarů cremesso je tak v pohotovostním režimu nejvýše 0,3 W. Celková spotřeba energie je pak o 60 % nižší než u kávovarů energetické třídy "A". Kávovary cremesso mají nejnižší spotřebu ze všech kapslových kávovarů.

Švýcarský původ

Káva je zpracovávána v závodech Delica (člen Migros Group), které jsou pověstné pro bezkonkurenční kvalitu svých výrobků.

Dostupnost

Kávovary i kapsle cremesso jsou dostupné v běžné obchodní síti. Zkuste využít náš vyhledavač k nalezení nejbližšího prodejce značky cremesso.

Příprava čaje

cremesso nenabízí pouze kávu, ale je i prvním, 19barovým systémem pro přípravu čaje z kapslí. Sortiment tvoří 3 druhy pravých čajů: Ceylon Pekoe, Fruit Tea a Peppermint Tea. Vstupte do našeho světa čajů.

Flüsterleise

Unsere Maschinen bereiten Kaffee und Tee flüsterleise zu. Für einen ruhigen Start in den Tag.

Entfaltungspause

Die kurze Aroma-Entfaltungspause sorgt für einen Vorbrüheffekt, mit dem Ristretto und Espresso mehr Aroma denn je entfaltet. Dank sortenindividueller Pumpensteuerung erreichen auch Lungos ein Aromaprofil von exzellenter Qualität.