Káva Cremesso
Rozmanitost požitků

Cremesso Kávové kapsle

Všechny výrobky

coffee

Classics

Káva Cremesso

Speciality

Káva Cremesso

Trvalá udržitelnost a dokonalý požitek.

Takový je náš závazek.

cremesso není jen zárukou špičkové kávy v každém šálku, ale i dodržování nejvyšších standardů jejího pěstování. Proto je cremesso držitelem certifikace UTZ. UTZ je nevládní organizace, která garantuje ekologicky šetrné a sociálně zodpovědné pěstování zemědělských produktů. Tato značka znamená, že káva byla vyprodukována s ohledem na udržitelnost jejího pěstování a ohleduplně k přírodě i lidem, kteří se na její produkci podílejí.

Další informace

Vždy ta pravá směs – sortiment kávy Cremesso

Cremesso představuje základ – vynikající kávu baristické kvality, kterou si můžete připravit sami doma stiskem tlačítka. Naše kávovary totiž pracují s optimálním tlakem 19 barů, čímž zajišťují ideální rozvinutí chuti v šálku a vytvoření dokonalé kávové pěny (crema).

Naše produkty těží z odborných zkušeností nashromážděných za více než 60 let působení v oblasti zpracování švýcarské kávy – společnost Delica AG disponuje odbornými znalostmi v oblasti pražení, mletí a balení pro zajištění dokonalé chuti. Proto se do našeho sortimentu káv dostalo pouze nejlepších směsí, mezi nimiž si dnes mohou milovníci kávy vybrat tu svou.

Celá škála chutí v kávové kapsli

Náš sortiment kávových směsí je připraven pro každý jazýček a každou velikost šálku – jako espresso, ristretto, lungo nebo jako základ pro bílou kávu. Většina našich káv je připravena z vybraných zrn druhu arabika ze Střední a Jižní Ameriky a ušlechtilých zrn robusty z Asie – to platí například pro vyváženou směs Espresso Classico, silnou a intenzivní směs Ristretto Forte a obzvláště jemnou směs Lungo Leggero.

Mimořádná chuť, sociálně spravedlivá (fair) produkce

Ti, které láká něco spíše neobvyklého, jistě uspokojí naše nabídka ochucených káv. Vedle typické plné kávové chuti tyto kávy nabízejí také tóny karamelu nebo vanilky. Například takové Lungo Caramello dává macchiatu karamelovou příchuť, Lungo Vaniglia vám pak přinese vskutku jedinečný požitek z ranní kávy.

Naše kompletní standardní řada se vyznačuje nejen dobrou chutí, ale také dobrým původem. Prostřednictvím certifikace Rainforest Alliance je zajištěno, že produkce našich káv probíhá v souladu s přísnými environmentálními, ekonomickými a sociálními standardy.