Doplňky Cremesso

* včetně daňové

Dokonalý doplněk ke kapslovým kávovarům – příslušenství Cremesso

Kapslový systém Cremesso vám umožňuje připravit si kávu tak, jak ji máte rádi, a zároveň co nejpohodlněji. Ať už preferujete vyváženou Lungo Crema, intenzivní Ristretto Forte, nebo cappuccino – každá z našich kávových specialit se pyšní tou nejvyšší kvalitou. A bude se jí pyšnit i nadále, pokud budete kávovar náležitě čistit.

Dokonalé čištění pro dokonalý požitek z kávy – každý den

Pro zajištění dokonalého čištění jsme vytvořili systém speciálně uzpůsobený našim kávovarům Cremesso, díky kterému je čištění hračka. Protože kávu tvoří z 99 % voda, je obzvláště důležité pravidelně z kávovaru odstraňovat vodní kámen. Speciální odstraňovač vodního kamene Cremesso pomáhá snadno odstranit vodní kámen z kávovarů i dalších domácích spotřebičů.

Máte Cremesso Viva B6 nebo Cremesso Easy, ale nechcete se vzdát svého oblíbeného latte macchiato? Nebojte, nemusíte kvůli tomu kupovat další stroj – stačí jednoduše ohřát mléko nebo vytvořit mléčnou pěnu pomocí našeho napěňovače mléka. S naším napěňovačem si můžete vybrat mezi teplým mlékem a teplou mléčnou pěnou, se kterou z espressa snadno vytvoříte caffè latte. Napěňovač dokáže vykouzlit i studenou mléčnou pěnu, což ocení všichni, kdo mají rádi cappuccino či podobné nápoje trochu chladnější.

Příprava vaší ranní kávy nikdy nebyla snazší

Praktický zásobník na kapsle zabraňuje nepořádku v kapslích a nabízí možnost, jak kávové nebo čajové kapsle přehledně uspořádat podle příchuti nebo barvy kapsle, a ještě přitom ušetřit místo. Pro pohodovou ranní kávu a pozitivní začátek dne.