Kávovary Cremesso

* včetně daňové

Vždy správná volba – kávový sortiment Cremesso

Cremesso znamená základ – vynikající kávu v baristické kvalitě, kterou získáte v pohodlí svého domova, a to pouhým stiskem tlačítka, protože naše kávovary garantují ideální rozvinutí aromatu v šálku a dokonalou kávovou pěnu (cremu) díky ideálnímu tlaku 19 barů.

Naše produkty vycházejí z odborných znalostí nashromážděných za více než 60 let působení v oblasti produkce švýcarské kávy – společnost Delica AG disponuje odbornými znalostmi v oblasti pražení, mletí a balení pro dokonalé zachování aromatu. Proto se do našeho sortimentu káv dostalo pouze nejlepších směsí, mezi nimiž si dnes mohou milovníci kávy vybrat tu svou.

Celá škála aromat v kávové kapsli

Náš sortiment kávových směsí je připraven pro každý jazýček a každou velikost šálku – jako espresso, ristretto, lungo nebo jako základ pro lákavý míchaný mléčný nápoj. Většina našich káv je připravena z vybraných zrn druhu arabika pocházejících ze Střední a Jižní Ameriky a jemných zrn robusty z Asie – to platí jak pro vyváženou směs Espresso Classico, tak pro silnou a intenzivní směs Ristretto Forte nebo obzvláště jemnou směs Lungo Leggero.

Mimořádná chuť, sociálně spravedlivá (fair) produkce

Pokud vás láká spíše něco neobvyklého, jistě vás uspokojí naše nabídka ochucených káv. Vedle typické plně aromatické kávové chuti tyto kávy nabízejí také tóny karamelu nebo vanilky. Například takové Lungo Caramello dává macchiatu karamelovou příchuť, Lungo Vaniglia vám pak přinese vskutku jedinečný požitek z ranní kávy.

Naše kompletní standardní řada se vyznačuje nejen dobrou chutí, ale také dobrým původem. Prostřednictvím certifikace Rainforest Alliance je zajištěno, že produkce našich káv probíhá v souladu s přísnými environmentálními, ekonomickými a sociálními kritérii.